Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
115: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 13EW 6 NTN D8-2 20077.59
115: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 14EW 4 HW C4= 42074.14
29: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 7EW 3 NTW SK-1 10024.14
29: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 8EW 4 HS D8+1 45050.00
313: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 19NS 2 SW HQ-2 20055.17
313: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 20NS 1 SS DA+4 20037.93
414: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 23NS 3 DE D5= 1106.90
414: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 24NS 4 HS S7+1 45077.59
51: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 15NS 4 HE DA+1 45010.34
51: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 16NS 3 DS D6+2 1501.72
618: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 11EW 2 SE C2+1 14077.59
618: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 12EW 4 HN D3-1 10083.89
72: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 21EW 2 SxN DK= 6700.00
72: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 22EW 2 HxW CA-1 20078.54
816: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 17NS 2 DE CJ-1 5048.28
816: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 18NS 1 SW DT+2 14037.93
912: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 5EW 1 NTS D4-1 10044.83
912: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 6EW 2 HS SA+1 14048.28
1011: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 25EW 6 NTW H2-2 2008.62
1011: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 26EW 5 HS SA+1 68078.54
1110: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 3NS 3 SN H4= 14092.81
1110: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 4NS 3 NTW DA-1 10086.95
123: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 1NS 5 CW C2+1 4203.63
123: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 2NS 1 NTN CJ+4 21071.40
1317: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 9EW 2 SS C2-2 10029.31
1317: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 10EW 3 NTN S5+1 63060.34
 +/-
 WYNIK48.71
 MIEJSCE38