Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 5EW 2 SxN H6-3 800100.00
18: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 6EW 3 NTS S6-1 5082.76
212: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 17NS 3 HW SJ-1 5048.28
212: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 18NS 3 SW SJ+1 17012.07
314: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 21NS 1 NTS HJ= 9081.03
314: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 22NS 2 HxE D6-1 20021.46
413: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 13NS 6 NTN D8-3 30010.34
413: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 14NS 4 HW H3= 42025.86
518: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 9EW 3 CE H9= 11051.72
518: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 10EW 5 DN HT= 60081.03
61: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 19EW 1 NTN S8+1 12079.31
61: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 20EW 4 SS DA+1 65015.52
716: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 15NS 4 HE H8-2 10098.28
716: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 16NS 3 NTN S4+1 43027.59
811: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 3EW 3 DN SA= 11016.11
811: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 4EW TD 50.00
910: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 23EW 2 HS ST+3 20041.38
910: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 24EW 6 HS C7-1 5082.76
109: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 1NS 3 CE H6+2 15039.30
109: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 2NS 1 NTS S3+3 18046.43
112: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 25NS 6 NTW D5-1 10065.52
112: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 26NS 6 NTN S6= 144096.37
1217: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 7EW 6 DW SK= 137093.10
1217: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 8EW 5 DxE D9-3 5006.90
1315: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 11EW 2 SE S2= 11055.17
1315: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 12EW TD 50.00
 +/--0.19
 WYNIK52.82
 MIEJSCE22