Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 15NS 4 HE S3+1 45010.34
111: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 16NS 2 NTN S4+3 21010.34
214: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 19NS 2 SE DK-2 20055.17
214: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 20NS 1 DW S2= 706.90
312: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 11NS 2 SE D2+1 14022.41
312: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 12NS 3 NTN S6-4 4000.06
418: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 7EW 4 DxE S6+2 111086.21
418: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 8EW 4 HS D3+1 45050.00
513: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 17EW 2 DE H5-1 5051.72
513: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 18EW 2 HW D9+2 17087.93
616: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 13NS 4 HS C4+2 68082.76
616: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 14NS 4 SxE CK= 5900.00
710: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 1EW 3 CE H6+1 13044.65
710: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 2EW 3 NTS DK+2 6603.63
89: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 21EW 3 DW SK-1 5041.38
89: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 22EW 2 SN C6+4 23055.35
98: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 25NS 3 NTE S5+2 6606.90
98: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 26NS 4 HS SA+2 68021.46
101: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 23NS 3 HxS C7= 73089.66
101: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 24NS 3 NTS C7+1 43056.90
1117: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 5EW 2 SN D9-2 20082.76
1117: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 6EW 3 NTS SA+1 43012.07
1215: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 9EW 3 HN SK-1 5020.69
1215: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 10EW 5 DN HT+1 62070.69
137: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 3EW 4 SxS CA-1 10053.57
137: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 4EW 2 HxE D6-1 2001.97
 +/-
 WYNIK39.44
 MIEJSCE57