Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 17NS 1 NTE S3-3 15082.76
114: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 18NS 4 SW D9-1 5075.86
211: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 9NS 3 CE SA= 11048.28
211: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 10NS 3 NTN H2+2 66063.79
318: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 5EW 032.76
318: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 6EW 2 HS SA+1 14048.28
412: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 15EW 4 HW H4-1 5013.79
412: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 16EW 3 NTN S4+2 46036.21
516: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 11NS 3 SE S7-1 5062.07
516: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 12NS 3 NTN S9+2 66099.94
69: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 25EW 6 NTW D2-2 2008.62
69: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 26EW 6 HS ST= 143026.81
78: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 19EW 2 SW HQ-2 20044.83
78: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 20EW 4 HN S6-1 10098.28
87: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 23NS 2 HN SQ+2 17048.28
87: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 24NS 5 HN D7-1 5017.24
913: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 21NS 2 SN DK-1 10022.41
913: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 22NS 2 HxW CA-2 50064.27
1017: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 3EW 3 SS CA= 1407.19
1017: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 4EW 2 HE D6+1 14050.00
1115: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 7EW 3 NTW SK= 60062.07
1115: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 8EW 4 HS D8+1 45050.00
126: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 1EW 5 CW C2+1 42096.37
126: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 2EW 1 NTN CJ+4 21028.60
1310: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 13NS 7 HN S7-2 20022.41
1310: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 14NS 4 SE CK= 42025.86
 +/-
 WYNIK47.58
 MIEJSCE43