Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 2: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 7NS 5 HW SK-1 10075.86
110: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 8NS 4 HN SA= 4203.45
218: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 3EW 5 DxN SA-2 30080.32
218: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 4EW 3 HE D6= 14050.00
311: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 13EW 4 HS C4+2 68017.24
311: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 14EW 4 SE HJ= 42074.14
416: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 9NS 3 NTxW H3-3 800100.00
416: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 10NS 3 NTN H2+2 66063.79
58: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 23EW 4 HN SJ-2 20096.55
58: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 24EW 6 HS S2-1 5082.76
67: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 17EW 5 CW SJ-2 10027.59
67: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 18EW 1 SW D9+1 11041.38
76: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 21NS 2 SxN DK= 670100.00
76: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 22NS 2 HxW CA-1 20021.46
812: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 19NS 1 NTN S8+1 12020.69
812: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 20NS 4 SS DA+1 65084.48
917: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 1EW 1 NTE H6+1 12035.73
917: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 2EW 1 NTS DK+3 18053.57
1015: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 5EW 032.76
1015: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 6EW 3 NTS S6+1 43012.07
115: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 25EW 6 NTW D5-1 10034.48
115: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 26EW 6 NTN S6= 14403.63
129: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 11NS 4 SW D3-1 5062.07
129: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 12NS 3 NTN S6= 60050.00
1314: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 15NS 4 HE CA= 42039.66
1314: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 16NS 5 DS HA= 40013.79
 +/-
 WYNIK49.13
 MIEJSCE34