Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 18: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 1NS 1 NTE H6+2 15039.30
11: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 2NS 1 NTN CJ+3 18046.43
22: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 3NS 5 DxN SA-2 30019.68
22: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 4NS 3 HE D6= 14050.00
33: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 5NS 067.24
33: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 6NS 2 HS SA+1 14051.72
44: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 7NS 4 DxE S6+2 111013.79
44: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 8NS 4 HS D3+1 45050.00
55: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 9NS 3 CE H9= 11048.28
55: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 10NS 5 DN HT= 60018.97
66: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 11NS 2 SE C2+1 14022.41
66: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 12NS 4 HN D3-1 10016.11
77: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 13NS 6 HS D6-3 30010.34
77: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 14NS 4 SE CK= 42025.86
88: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 15NS 3 NTW ST-2 10098.28
88: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 16NS 3 NTN S4+1 43027.59
99: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 17NS 2 DE CJ-1 5048.28
99: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 18NS 2 SW SJ+2 17012.07
1010: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 19NS 2 HN S9+1 14027.59
1010: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 20NS 4 SS DA+1 65084.48
1111: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 21NS 1 NTS HJ-1 10022.41
1111: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 22NS 2 HxE D6-2 50064.27
1212: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 23NS 2 HS ST+2 17048.28
1212: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 24NS 6 HxS C7-1 1001.72
1313: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 25NS 3 NTW H2+1 63031.03
1313: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 26NS 5 HS SA+1 68021.46
 +/-
 WYNIK37.22
 MIEJSCE60