Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 3EW 4 SxS CK-2 30080.32
112: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 4EW 3 HE D6= 14050.00
213: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 5EW 1 NTS D4-1 10044.83
213: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 6EW 1 NTS S6+3 18034.48
31: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 7EW 6 DW SK-1 10024.14
31: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 8EW 4 HN D6+1 45050.00
42: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 9EW 3 NTxW H3-3 8000.00
42: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 10EW 3 NTN H2+2 66036.21
53: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 11EW 3 SE S7-1 5037.93
53: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 12EW 3 NTN S9+2 6600.06
64: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 13EW 4 HS C4+2 68017.24
64: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 14EW 4 SxE CK= 590100.00
75: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 15EW 4 HE H8-2 1001.72
75: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 16EW 3 NTN S4+1 43072.41
86: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 17EW 2 DE CJ-1 5051.72
86: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 18EW 1 SW DT+2 14062.07
97: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 19EW 2 SW HQ-2 20044.83
97: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 20EW 4 SS DA+1 65015.52
108: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 21EW 2 SN DK= 11010.34
108: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 22EW 6 SS CT= 9808.98
119: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 23EW 4 HxN SQ= 7905.17
119: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 24EW 4 HS C7= 42058.62
1210: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 25EW 6 NTE SA-1 10034.48
1210: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 26EW 6 HS SA= 143026.81
1311: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 1EW 3 HxS DA= 5300.06
1311: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 2EW 2 HS DK+1 14076.75
 +/-
 WYNIK36.33
 MIEJSCE61