Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 13NS 6 NTN D8-2 20022.41
16: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 14NS 4 HW C4= 42025.86
27: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 15NS 4 HE H8= 42039.66
27: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 16NS 3 NTN S4+2 46063.79
38: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 17NS 3 NTE S3-1 5048.28
38: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 18NS 3 SW SJ-1 5075.86
49: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 19NS 4 SE DA-4 40093.10
49: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 20NS 3 NTN DJ+1 63065.52
510: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 21NS 2 HW SA-1 5058.62
510: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 22NS 2 HxE D6-1 20021.46
611: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 23NS 3 SxW DQ-2 50068.97
611: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 24NS 4 HS S7+1 45077.59
712: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 25NS 6 NTW S4-1 10065.52
712: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 26NS 4 HS CJ+2 68021.46
813: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 1NS 1 NTE H6+2 15039.30
813: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 2NS 1 NTS DK+3 18046.43
91: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 3NS 3 HW SK+1 17033.95
91: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 4NS 2 HE D6+1 14050.00
102: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 5NS 067.24
102: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 6NS 3 NTS S6+1 43087.93
113: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 7NS 3 NTW SK= 60037.93
113: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 8NS 4 HS D8+1 45050.00
124: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 9NS 3 HN SK-1 5079.31
124: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 10NS 5 DN HT+1 62029.31
135: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 11NS 2 SE S2= 11044.83
135: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 12NS TD 50.00
 +/--0.58
 WYNIK51.90
 MIEJSCE25