Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 15EW 4 HE S3+1 45089.66
14: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 16EW 2 NTN S4+3 21089.66
23: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 9EW 3 CE SA= 11051.72
23: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 10EW 3 NTN H2+2 66036.21
32: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 13NS 4 HS C4+2 68082.76
32: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 14NS 4 SE HJ= 42025.86
48: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 11NS 4 SE S2-1 5062.07
48: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 12NS 4 HN D3= 62069.62
517: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 19EW 3 SxE H9-3 8000.00
517: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 20EW 4 SS DA+1 65015.52
615: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 23EW 3 SxW DQ-2 50031.03
615: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 24EW 4 HS S7+1 45022.41
71: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 17EW 4 DxE CJ-3 5003.45
71: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 18EW 2 SW HA+1 14062.07
85: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 3NS 3 DN SA= 11083.89
85: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 4NS TD 50.00
914: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 7NS 6 HW SK-1 10075.86
914: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 8NS 4 HS D8+1 45050.00
106: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 25NS 6 NTW H2-2 20091.38
106: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 26NS 5 HS SA+1 68021.46
1118: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 21EW 1 NTS HJ-1 10077.59
1118: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 22EW 2 HxE D6-2 50035.73
127: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 5EW 4 HxW CA-2 3003.45
127: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 6EW 3 NTS S6-1 5082.76
1316: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 1NS 3 HxS DA= 53099.94
1316: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 2NS 2 HS DK+1 14023.25
 +/-0.38
 WYNIK51.82
 MIEJSCE26