Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 7EW 5 HW SK-1 10024.14
12: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 8EW 4 HN SA= 42096.55
21: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 11NS 2 SE D2= 11044.83
21: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 12NS 3 NTN S6-1 10016.11
37: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 9NS 3 HN CK-3 15017.24
37: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 10NS 5 DN D9+1 62029.31
417: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 17EW 4 DxE SA-2 3006.90
417: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 18EW 2 SxS CQ-3 800100.00
515: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 21EW 2 HW SA-1 5041.38
515: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 22EW 2 HxE D6-1 20078.54
613: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 15EW 3 HW DT+1 17032.76
613: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 16EW 3 NTN S4+2 46036.21
74: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 1NS 3 CE H6+1 13055.35
74: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 2NS 3 NTS DK+2 66096.37
814: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 5NS 1 NTE S8-2 10084.48
814: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 6NS 3 NTS S6-1 5017.24
95: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 23NS 2 HS ST+3 20058.62
95: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 24NS 6 HS C7-1 5017.24
1018: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 19EW 2 HN S9+1 14072.41
1018: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 20EW 4 SS DA+1 65015.52
116: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 3EW 3 SN H4= 1407.19
116: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 4EW 3 NTW DA-1 10013.05
1216: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 25NS 6 NTE SA-1 10065.52
1216: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 26NS 6 HS SA= 143073.19
133: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 13EW 7 HN S7-2 20077.59
133: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 14EW 4 SE CK= 42074.14
 +/-
 WYNIK48.15
 MIEJSCE41