Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 1: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 1EW 1 NTE H6+2 15060.70
118: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 2EW 1 NTN CJ+3 18053.57
210: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 11EW 2 SE D2= 11055.17
210: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 12EW 3 NTN S6-1 10083.89
316: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 7NS 6 DW SK-1 10075.86
316: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 8NS 4 HN D6+1 45050.00
47: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 21EW 1 NTW SA= 9063.79
47: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 22EW 6 SS HK= 9808.98
56: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 15EW 4 HE DA+1 45089.66
56: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 16EW 3 DS D6+2 15098.28
65: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 19NS 1 NTN S8+1 12020.69
65: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 20NS 4 SS DA+1 65084.48
711: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 17NS 4 DxE CJ-3 50096.55
711: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 18NS 2 SW HA+1 14037.93
817: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 25EW 3 NTE S5+1 63068.97
817: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 26EW 4 HS D6+2 68078.54
915: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 3EW 3 HW SK+1 17066.05
915: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 4EW 2 HE D6+1 14050.00
104: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 23EW 3 HxS C7= 73010.34
104: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 24EW 3 NTS C7+1 43043.10
118: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 9NS 3 CE H9= 11048.28
118: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS 10NS 3 NTN HT+3 69079.31
1214: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 13NS 6 NTN CA-1 10043.10
1214: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 14NS 3 SE CK+1 17058.62
139: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 5NS 1 NTS D4+1 12091.38
139: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS 6NS 2 HS SA+1 14051.72
 +/-
 WYNIK60.34
 MIEJSCE4