Turniej na maksy

Wtorek, 6 czerwca 2017

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
121Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/7264.4916
2108Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/5363.7016
363Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4562.7015
473Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
5.0
5.0
OPOP/10562.4415
541Przemysław Kita
Ewa Kita
2.0
2.0
KPKP/29562.3514
647Paweł Szubarga
Marek Farbiszewski
1.0
0.0
KPKP/29560.4514
777Aleksy Swoboda
Jerzy Ujma
7.0
12.0
SL
OP
OP/10560.0213
88Włodzimierz Szczepanik
Maciej Bałaziński
11.0
7.0
DSDS/29859.7713
9125Wojciech Felsztyński
Tomasz Powęzka
0.0
1.5
LB
WP
WP/25459.3912
105Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/29858.9111
1198Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/5357.7611
12124Ryszard Nowicki
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/25457.6810
1340Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.0
0.0
KPKP/29557.4310
1479Tadeusz Kois
Szymon Krzyżaniak
1.5
0.0
SLOP/10557.239
15101Janusz Skirło
Jarosław Cyrankiewicz
2.0
2.0
SLSL/5356.809
1685Piotr Wróblewski
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
MA
MP
PK/4156.678
1788Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MAPK/41-1.1456.488
1822Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DSDS/7256.457
19121Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WPWP/25456.427
20104Janusz Sibik
Marcin Matyszkiewicz
0.0
3.0
SLSL/5355.946
2194Agata Nowicz
Krzysztof Chełstowski
1.0
1.5
PMPK/41-0.9155.786
2244Julian Jurski
Roman Kowalkowski
11.0
5.0
KPKP/29555.695
2328Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/7255.385
247Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29855.254
2587Tadeusz Urbanek
Bogdan Grzelak
5.0
5.0
PK
WP
PK/4155.104
2665Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MPMP/4554.904
2759Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
1.5
2.0
LDLD/11954.804
2838Marian Piasecki
Ewa Krakówka
0.0
1.0

KP
KP/29554.793
2990Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPPK/4154.423
30115Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
4.0
WPWP/25454.353
3136Grażyna Matukiewicz
Marcin Matukiewicz
0.5
0.5
KPKP/29554.323
3291Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
18.0
7.0
LDPK/4154.233
3314Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/29854.233
3468Wiesław Fecko
Marek Urbański
11.0
12.0
MP
LB
MP/4554.073
35122Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/25454.053
3649Krzysztof Dzierżak
Kazimierz Wrzesiński
0.0
0.0
KP/29554.043
372Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29853.733
383Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/29853.583
3978Krzysztof Góra
Roman Głodek
7.0
0.0
OP
OP/10553.332
4035Maciej Zarzyka
Wanda Balawender-Czynsz
0.0
0.0
KP/29553.252
4181Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
4.0
OPOP/10553.082
4226Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/7252.692
4380Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0

SL
OP/10552.632
4413Michał Wittenbeck
Piotr Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29852.492
45123Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/25452.232
4662Jarosław Malarski
Paweł Babecki
2.0
4.0
LDLD/11951.812
474Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/29851.702
48120Piotr Janik
Marek Janik
0.0
5.0
WPWP/25451.642
49128Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25451.602
50100Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5351.511
51105Zofia Rożniatowska
Helena Gołębiowska
4.0
1.5
SLSL/5351.361
5289Wiesław Andruk
Artur Rutkowski
9.0
19.0
MAPK/4151.191
5357Czesław Pawłosik
Waldemar Brzozowski
3.0
3.0
LDLD/11951.141
5410Michał Stadnik
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/29851.011
5519Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29850.911
5660Adam Zaczek
Sławomir Gomulak
2.5
0.0
LDLD/11950.761
5755Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
1.0
1.0
LDLD/11950.691
5815Janusz Piernikowski
Sławomir Zagórski
7.0
2.5
DSDS/29850.651
59111Korneliusz Kempa
Wojciech Wnętrzak
3.0
2.0
SLSL/5350.481
60118Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
2.0
WPWP/25450.251
6134Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29550.18
62107Zdzisław Krzemiński
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5350.17
63106Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/5350.12
6423Dorota Kwintkiewicz
Zofia Diakowska
2.5
2.5
DSDS/7250.09
6537Janusz Strześniewski
Andrzej Kita
0.0
0.0

KP
KP/29550.00
666Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29849.92
6729Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/7249.83
6811Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.0
DSDS/29849.68
6948Wiesław Kosiorek
Jerzy Jankowski
0.0
0.0
KPKP/29549.59
70102Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SLSL/5349.56
7127Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DSDS/7249.54
7256Zdzisław Majer
Andrzej Tybura
2.5
5.0
LDLD/11949.30
7354Ryszard Musielak
Piotr Szubarga
0.0
1.5

KP
KP/29549.11
7452Andrzej Sturgulewski
Wiesław Sturgulewski
0.0
0.0
KPKP/29549.07
7524Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/7249.01
76116Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25448.91
7767Jacek Zając
Stanisław Miłkowski
11.0
2.0
MPMP/4548.69
7843Jan Siwczyński
Marek Nicewicz
1.5
0.0
KPKP/29548.28
7966Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MPMP/4548.13
8093Elżbieta Wróblewska
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MAPK/4148.00
8117Sławek Robel
Aleksander Czajka
5.0
7.0
KP
DS
DS/29847.76
8292Krzysztof Pawlikowski
Bogdan Lipczak
0.0
7.0
PM
OP
PK/4147.75
8396Jacek Kowalewski
Benedykt Mieszczak
1.5
3.0
MA
KP
PK/4147.73
8476Henryk Borowiński
Kazimierz Donder
4.0
0.0
SLOP/10547.65
8553Jacek Kostrzewski
Andrzej Płusa
0.0
0.0
KP
KP/29547.61
8632Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DSDS/7247.51
87119Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.5
WPWP/25447.51
8850Mirosław Jackiewicz
Janusz Chojnowski
0.0
0.0
KPKP/29547.30
8945Gerard Bełkowski
Paweł Piasecki
0.0
0.0
KP/29546.96
9016Janusz Drozdowski
Lech Warężak
12.0
9.0
DSDS/29846.94
9195Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MAPK/4145.65
9242Dariusz Góralski
Martyna Skulska
3.0
0.0
KP
KP/29545.60
9312Barbara Radomska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29845.19
94112Paweł Korombel
Janusz Jabłoński
5.0
2.0
SLSL/5344.77
95114Ryszard Baranowski
Ryszard Brudkiewicz
0.0
0.0
WPWP/25444.75
9672Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPOP/10544.45
97103Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5344.06
98113Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25443.59
9925Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/7243.52
10071Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SLOP/10543.05
101109Jacek Kamiński
Jewgienij Raev
1.0
0.0
SL
SL/5342.85
10264Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4542.77
10397Grażna Bremer
Bogusław Przybysz
0.0
1.0

SL
SL/5342.53
10458Ryszard Maras
Jan Pajor
4.0
4.0
LDLD/11941.50
1059Ryszard Rosikiewicz
Szymon Ostrowski
1.0
1.0
DSDS/29841.48
10684Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
0.5
SLPK/4141.16
10731Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7240.96
10830Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
0.5
2.0
DSDS/7240.53
1091Janusz Pawlicki
Bartłomiej Okopiński
5.0
2.0
DSDS/29839.96
11051Bolesław Radko
Andrzej Ciechacki
1.0
0.0
KP
KP/29539.77
11170Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MPMP/4539.68
112117Stefan Warkowski
Aleksander Buchholz
2.0
1.5
WPWP/25439.53
113126Janusz Kopras
Maciej Masłowski
3.0
1.5
WPWP/25438.91
11475Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10538.80
11599Mariusz Dziech
Sławomir Lasota
1.5
1.0
DS
SL
SL/5338.77
11639Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/29538.65
11720Jarosław Chłądowicz
Lech Suwara
0.5
0.0
DS
 
DS/29838.06
11874Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
OPOP/10536.60
11933Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/29535.81
12083Maria Korcz
Aleksandra Liska
0.0
0.0
WP
SL
PK/4134.59

Statystyka ośrodków...