Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1205: Z. Pinkiewicz - A. Gruca, 18.0, PM 15NS 3 NTW C9-1 5044.97
1205: Z. Pinkiewicz - A. Gruca, 18.0, PM 16NS 4 SS HK+1 45064.82
2206: M. Kryniewski - T. Jakubiak, 9.0, PM 17NS 2 HS C4+3 20045.30
2206: M. Kryniewski - T. Jakubiak, 9.0, PM 18NS 4 SW HK-2 10085.03
3207: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 19NS 4 SS D7= 42043.88
3207: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 20NS 2 HW S6-1 10049.32
4193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 21NS 3 NTS S3+2 66065.67
4193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 22NS 5 HxE SK-2 50084.00
5194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 23NS 3 SS C3-3 3006.29
5194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 24NS TD 60.00
6195: P. Gruszczyński - P. Suchodolski, 9.0, LB/PM 25NS 4 SN HJ= 42078.81
6195: P. Gruszczyński - P. Suchodolski, 9.0, LB/PM 26NS 3 NTN ST+1 63064.67
6196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM 27NS 4 HN D8= 4209.90
6196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM 28NS 2 NTS SQ= 12043.08
6197: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.0, PM 29NS 3 NTS S4+1 63071.57
6197: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.0, PM 30NS 4 SN D5-2 1001.83
7198: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 1NS 4 SE CA-1 5050.34
7198: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 2NS 3 NTE ST+2 46078.86
8199: E. Pinkiewicz - K. Antas, 31.0, PM/WP 3NS 4 SW ST= 62043.96
8199: E. Pinkiewicz - K. Antas, 31.0, PM/WP 4NS 4 CN HK= 13073.13
9200: D. Podfigurny - Ł. Kuczewski, 5.5, PM 5NS 2 SS D5+1 14056.38
9200: D. Podfigurny - Ł. Kuczewski, 5.5, PM 6NS 3 DN SK+1 13091.27
10201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 7NS 4 HE D2= 62055.70
10201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 8NS 5 DN H5= 40031.55
11202: W. Kasperek - J. Kajzer, 8.0, PM 9NS 6 HE SJ-2 20093.71
11202: W. Kasperek - J. Kajzer, 8.0, PM 10NS 2 HE DQ= 11033.00
12203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 11NS 3 NTE D6-1 5069.33
12203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 12NS 3 SW DJ= 14063.09
13204: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 13NS 4 SN DJ+1 65083.55
13204: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 14NS 4 SN ST= 42080.06
 +/-
 WYNIK57.43
 MIEJSCE36