Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 13EW 1 SS DJ+3 17083.22
1203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 14EW 2 SN DT+1 14042.23
2204: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 15EW 3 NTW CT-1 5055.03
2204: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 16EW 5 SS C7-2 10079.30
3205: Z. Pinkiewicz - A. Gruca, 18.0, PM 17EW 3 HS C4+2 20054.70
3205: Z. Pinkiewicz - A. Gruca, 18.0, PM 18EW 3 SW HK-1 5041.84
4206: M. Kryniewski - T. Jakubiak, 9.0, PM 19EW 4 SS D3= 42056.12
4206: M. Kryniewski - T. Jakubiak, 9.0, PM 20EW 2 HW H5= 11079.05
5207: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 21EW 3 NTS S3+2 66034.33
5207: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 22EW 4 HxE SK-1 20059.33
6193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 23EW 3 DW CK+1 13078.48
6193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 24EW 3 NTS D4= 4004.70
7194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 25EW 4 SN D2= 42021.19
7194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 26EW 3 NTS S3+1 63035.33
7195: P. Gruszczyński - P. Suchodolski, 9.0, LB/PM 27EW 6 CS HK= 9209.90
7195: P. Gruszczyński - P. Suchodolski, 9.0, LB/PM 28EW 3 NTN H5-1 10078.94
7196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM 29EW 3 NTS S6+1 63028.43
7196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM 30EW 4 SN D5-1 5093.14
8197: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.0, PM 1EW 4 SE CK-1 5049.66
8197: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.0, PM 2EW 6 DE ST+1 94085.23
9198: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 3EW 4 SW H5= 62056.04
9198: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 4EW 3 HxW DK= 73089.11
10199: E. Pinkiewicz - K. Antas, 31.0, PM/WP 5EW 2 SS D4+2 17010.41
10199: E. Pinkiewicz - K. Antas, 31.0, PM/WP 6EW 3 HW H8= 14076.51
11200: D. Podfigurny - Ł. Kuczewski, 5.5, PM 7EW 6 SW C5-2 2002.69
11200: D. Podfigurny - Ł. Kuczewski, 5.5, PM 8EW 6 NTS S4-2 10095.97
12201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 9EW 4 HW D9+2 68085.81
12201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 10EW 2 HE DQ= 11067.00
13202: W. Kasperek - J. Kajzer, 8.0, PM 11EW 3 NTE D4-1 5030.67
13202: W. Kasperek - J. Kajzer, 8.0, PM 12EW 4 SW H9-1 5017.79
 +/-
 WYNIK53.41
 MIEJSCE95