Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 25EW 3 NTN HJ+2 4605.96
1201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 26EW 3 NTS HT= 60067.00
1202: W. Kasperek - J. Kajzer, 8.0, PM 27EW 3 NTN D5+2 46054.09
1202: W. Kasperek - J. Kajzer, 8.0, PM 28EW 3 NTN S4-2 20091.52
1203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 29EW 4 DN S4= 13092.42
1203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 30EW 2 CS DK+4 17082.36
2204: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 1EW 3 SW DA= 14092.28
2204: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 2EW 3 NTE S6+4 52043.96
3205: Z. Pinkiewicz - A. Gruca, 18.0, PM 3EW 4 SW S9= 62056.04
3205: Z. Pinkiewicz - A. Gruca, 18.0, PM 4EW 3 HxW SA-1 20014.29
4206: M. Kryniewski - T. Jakubiak, 9.0, PM 5EW 2 SS H5+1 14043.62
4206: M. Kryniewski - T. Jakubiak, 9.0, PM 6EW 3 HxW D6= 73097.98
5207: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 7EW 2 SE D5+2 17016.11
5207: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 8EW 3 NTS D6+3 4902.69
6193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 9EW 4 HE SJ= 62052.70
6193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 10EW 1 NTE SQ= 9038.67
7194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 11EW 2 HW D7= 11054.67
7194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 12EW 4 SW H9-1 5017.79
8195: P. Gruszczyński - P. Suchodolski, 9.0, LB/PM 13EW 4 SN DJ= 62057.38
8195: P. Gruszczyński - P. Suchodolski, 9.0, LB/PM 14EW 4 SN DT-1 5063.17
9196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM 15EW 3 NTW CT-1 5055.03
9196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM 16EW 5 HE SA= 65085.51
10197: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.0, PM 17EW 3 HS C4+3 23017.79
10197: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.0, PM 18EW 4 DN SK-1 10057.82
11198: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 19EW 4 SS DJ+1 45025.17
11198: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 20EW 1 NTW S6-1 10050.68
12199: E. Pinkiewicz - K. Antas, 31.0, PM/WP 21EW 3 NTS C5+2 66034.33
12199: E. Pinkiewicz - K. Antas, 31.0, PM/WP 22EW 4 SN HA+1 45028.67
13200: D. Podfigurny - Ł. Kuczewski, 5.5, PM 23EW 3 SS HK-1 10058.61
13200: D. Podfigurny - Ł. Kuczewski, 5.5, PM 24EW 4 DxE SK-1 10048.99
 +/-
 WYNIK50.24
 MIEJSCE143