Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 25NS 3 NTN HJ+2 46094.04
1209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 26NS 3 NTS HT= 60033.00
2216: O. Zieliński - D. Socha, 1.5, PM 5EW 3 SS H5= 14043.62
2216: O. Zieliński - D. Socha, 1.5, PM 6EW 3 DN H7-2 10064.09
3211: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 23EW 3 SS C3-1 10058.61
3211: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 24EW TD 40.00
3199: E. Pinkiewicz - K. Antas, 31.0, PM/WP 27NS 6 CS HA= 92090.10
3199: E. Pinkiewicz - K. Antas, 31.0, PM/WP 28NS 1 NTN H2+1 12043.08
4203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 1EW 4 CS S3-1 5068.45
4203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 2EW 3 NTE ST+4 52043.96
5217: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM 15EW 3 NTW C9-1 5055.03
5217: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM 16EW 5 DxN D5= 5506.56
7214: A. Wołoszyn - A. Dauter, 2.5, PM 21NS 3 NTN HJ= 60018.67
7214: A. Wołoszyn - A. Dauter, 2.5, PM 22NS 3 SN HK+2 20040.67
8194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 19NS TD 40.00
8194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 20NS TD 40.00
8215: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 29NS 3 NTS H2+1 63071.57
8215: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 30NS 3 NTS DQ= 40041.37
9208: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 13NS 4 SN C2+1 65083.55
9208: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 14NS 4 SN C2= 42080.06
9218: R. Kmieciak - K. Dominiak, 14.0, PM 17EW 3 HS C4+2 20054.70
9218: R. Kmieciak - K. Dominiak, 14.0, PM 18EW 4 SW HK-1 5041.84
10213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 7EW 4 HE D2= 62044.30
10213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 8EW 5 DN H5= 40068.45
11210: A. Sękowski - W. Kaliński, 30.0, PM 11EW 3 NTE D6-1 5030.67
11210: A. Sękowski - W. Kaliński, 30.0, PM 12EW 4 SW H9= 42077.51
12212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM 9NS 4 HW D9+2 68014.19
12212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM 10NS 2 HE DQ= 11033.00
13193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 3EW 4 SW ST= 62056.04
13193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 4EW 4 SS HK-3 30078.91
 +/--6.00
 WYNIK45.87
 MIEJSCE236