Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1198: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 21EW 3 NTS HK= 60081.33
1198: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 22EW 5 HE SK-1 10076.67
2214: A. Wołoszyn - A. Dauter, 2.5, PM 11NS 2 NTE D4= 12042.33
2214: A. Wołoszyn - A. Dauter, 2.5, PM 12NS 2 SW D5+1 14063.09
3204: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 9NS 6 HE SJ-1 10078.17
3204: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 10NS 1 NTE SQ= 9061.33
4208: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 3NS 4 SW C2+1 65014.10
4208: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 4NS 5 CN C2-2 20028.58
4218: R. Kmieciak - K. Dominiak, 14.0, PM 7EW 4 SW C9= 62044.30
4218: R. Kmieciak - K. Dominiak, 14.0, PM 8EW 3 NTS D6+2 46027.85
5215: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 19NS 4 SS D7= 42043.88
5215: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 20NS 3 HW H2-1 10049.32
6210: A. Sękowski - W. Kaliński, 30.0, PM 1EW 4 CS S5= 13016.45
6210: A. Sękowski - W. Kaliński, 30.0, PM 2EW 3 NTE ST+2 46021.14
6213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 27EW 4 HN D8= 42090.10
6213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 28EW 2 NTS SQ= 12056.92
7212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM 29NS 3 NTS S6+1 63071.57
7212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM 30NS 4 SN D5-1 506.86
9209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 15NS 3 NTW CT-1 5044.97
9209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 16NS 5 HE SA= 65014.49
10203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 23EW 4 DW CK= 13078.48
10203: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 24EW 3 CS H6+1 13027.52
11211: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 13EW 4 SN CT+1 65016.45
11211: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 14EW 4 SN DT-2 10088.17
12194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 17NS 2 HN C4+3 20045.30
12194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 18NS 3 SE HK= 14023.47
12216: O. Zieliński - D. Socha, 1.5, PM 25EW 4 SN C3-1 5068.21
12216: O. Zieliński - D. Socha, 1.5, PM 26EW 3 NTN S7+1 63035.33
13217: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM 5EW 2 SS C6+1 14043.62
13217: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM 6EW 3 SS HA-1 5041.28
 +/-
 WYNIK46.71
 MIEJSCE219