Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 194: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1202: W. Kasperek - J. Kajzer, 8.0, PM 5NS 2 SN CA= 11019.13
1202: W. Kasperek - J. Kajzer, 8.0, PM 6NS 3 NTS HA-3 15015.77
2218: R. Kmieciak - K. Dominiak, 14.0, PM 3EW 4 SE S5= 62056.04
2218: R. Kmieciak - K. Dominiak, 14.0, PM 4EW 2 HW CA-1 10034.70
2208: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 29NS 3 NTN C2+1 63071.57
2208: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 30NS 3 NTN C2= 40041.37
3215: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 15NS 3 NTxW H4-2 30099.66
3215: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 16NS 4 SN D6+1 45064.82
5213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 23EW 3 SS C3-3 30093.71
5213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 24EW TD 40.00
5210: A. Sękowski - W. Kaliński, 30.0, PM 27EW 3 NTS D6+2 46054.09
5210: A. Sękowski - W. Kaliński, 30.0, PM 28EW 2 NTN H5= 12056.92
7209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 11NS 2 HW D7= 11045.33
7209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 12NS 4 SW H9-1 5082.21
7212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM 25NS 4 SN D2= 42078.81
7212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM 26NS 3 NTS S3+1 63064.67
8201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 19EW TD 60.00
8201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 20EW TD 60.00
9211: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 9EW 6 HE SJ-2 2006.29
9211: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 10EW 2 HE SQ= 11067.00
10207: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 13NS 4 SN DJ+1 65083.55
10207: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 14NS 5 DxE S9-5 110099.99
10216: O. Zieliński - D. Socha, 1.5, PM 21EW 3 NTS S3+2 66034.33
10216: O. Zieliński - D. Socha, 1.5, PM 22EW 3 SxN HA+1 6305.67
11217: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM 1EW 4 CS S8= 13016.45
11217: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM 2EW 6 DE ST+1 94085.23
12196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM 17EW 2 HN C4+3 20054.70
12196: J. Lech - M. Boros, 10.0, PM 18EW 3 SE HK= 14076.53
13214: A. Wołoszyn - A. Dauter, 2.5, PM 7NS 3 HE DJ+2 20079.19
13214: A. Wołoszyn - A. Dauter, 2.5, PM 8NS 4 NTS D7= 43042.28
 +/-
 WYNIK56.33
 MIEJSCE53