Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 193: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1218: R. Kmieciak - K. Dominiak, 14.0, PM 1EW 4 SxE CK-1 10031.55
1218: R. Kmieciak - K. Dominiak, 14.0, PM 2EW 6 DE D9= 92063.42
2215: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 13NS 4 SN CT= 62042.62
2215: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 14NS 4 SN DT= 42080.06
2208: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 27NS 3 NTN C2+2 46045.91
2208: J. Drewing - K. Firkus, 9.0, PM 28NS 3 NTN C2-1 10021.06
4213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 21EW 3 NTS S3+2 66034.33
4213: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 22EW 5 HxE SK-2 50016.00
5210: A. Sękowski - W. Kaliński, 30.0, PM 25EW 4 SN HJ-1 5068.21
5210: A. Sękowski - W. Kaliński, 30.0, PM 26EW 3 NTN HQ+2 6609.00
6209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 9NS 4 HE SJ= 62047.30
6209: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 10NS 1 NTE SQ= 9061.33
6212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM 23NS 3 DW CK+1 13021.52
6212: A. Górzewski - R. Krawczyk, 9.0, PM 24NS 3 NTS D4= 40095.30
7200: D. Podfigurny - Ł. Kuczewski, 5.5, PM 17EW 3 SE ST-4 20054.70
7200: D. Podfigurny - Ł. Kuczewski, 5.5, PM 18EW 3 SW HK= 14076.53
8211: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 7EW 4 HE DJ= 62044.30
8211: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 8EW 6 NTS D6-1 5084.56
9206: M. Kryniewski - T. Jakubiak, 9.0, PM 11NS 2 HW D3+1 14037.00
9206: M. Kryniewski - T. Jakubiak, 9.0, PM 12NS 4 SE H3-1 5082.21
9216: O. Zieliński - D. Socha, 1.5, PM 19EW 4 SS D7-1 5092.17
9216: O. Zieliński - D. Socha, 1.5, PM 20EW 2 SW S6-2 20018.92
10217: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM 29EW 3 NTN S8= 60069.41
10217: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM 30EW 3 NTN SQ+2 46013.33
11195: P. Gruszczyński - P. Suchodolski, 9.0, LB/PM 15EW 3 NTW C9-2 10014.77
11195: P. Gruszczyński - P. Suchodolski, 9.0, LB/PM 16EW 6 HxW DA-1 20072.75
12214: A. Wołoszyn - A. Dauter, 2.5, PM 5NS 2 SS S6+1 14056.38
12214: A. Wołoszyn - A. Dauter, 2.5, PM 6NS 2 SS HA= 11082.88
13201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 3NS 4 SW ST= 62043.96
13201: A. Walczyński - M. Sikora, 8.0, PM 4NS 4 SS HK-3 30021.09
 +/-
 WYNIK50.09
 MIEJSCE145