Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 180: T. Urbanek - B. Grzelak, 10.0, PK/WP, PK/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2168: K. Chełstowski - B. Lipczak, 8.5, PM/OP 4NS 3 NTN HK-1 10053.40
2168: K. Chełstowski - B. Lipczak, 8.5, PM/OP 5NS 3 NTN C3= 60096.64
2168: K. Chełstowski - B. Lipczak, 8.5, PM/OP 6NS 3 H xW H5= 7302.02
3169: L. Chłąd - W. Andruk, 10.0, PM/MA 7NS 4 SW CQ= 62055.70
3169: L. Chłąd - W. Andruk, 10.0, PM/MA 8NS 3 NTN S7+1 43042.28
3169: L. Chłąd - W. Andruk, 10.0, PM/MA 9NS 4 HW DQ+2 68014.19
4170: A. Kondyjowska - Z. Kondyjowski, 6.0, ZP 10NS 2 HE DQ+2 1709.34
4170: A. Kondyjowska - Z. Kondyjowski, 6.0, ZP 11NS 3 NTE D6-1 5069.33
4170: A. Kondyjowska - Z. Kondyjowski, 6.0, ZP 12NS 2 SW H9+1 14063.09
5171: K. Pawlikowski - B. Mieszczak, 3.0, PM/KP 13NS 4 SN DJ= 62042.62
5171: K. Pawlikowski - B. Mieszczak, 3.0, PM/KP 14NS 4 SN D10-1 5036.83
5171: K. Pawlikowski - B. Mieszczak, 3.0, PM/KP 15NS 3 NTW C10-1 5044.97
6172: E. Skopińska - P. Witkowski, 21.0, MA 16NS 4 SS HK+1 45064.82
6172: E. Skopińska - P. Witkowski, 21.0, MA 17NS 2 HS DK+3 20045.30
6172: E. Skopińska - P. Witkowski, 21.0, MA 18NS 4 SW HK-1 5058.16
7173: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 19NS 4 SS D7+2 48093.87
7173: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 20NS 1 DW S6-3 30090.20
7173: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP 21NS 3 NTS S3+2 66065.67
8174: M. Korcz - A. Liska, 0.0, WP/SL 22NS 3 HE SK= 14011.67
8174: M. Korcz - A. Liska, 0.0, WP/SL 23NS 3 SS HK= 14085.10
8174: M. Korcz - A. Liska, 0.0, WP/SL 24NS 1 NTS HA+3 18090.60
9175: D. Sikorska-Piesiewicz - A. Piesiewicz, 6.5, MA 25NS 3 NTN HJ+1 43087.75
9175: D. Sikorska-Piesiewicz - A. Piesiewicz, 6.5, MA 26NS 3 NTN S10+2 66091.00
9175: D. Sikorska-Piesiewicz - A. Piesiewicz, 6.5, MA 27NS 3 NTN D2+3 49079.87
 +/-
 WYNIK58.10
 MIEJSCE30