Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 141: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 23EW 3 SS HK-1 10058.61
1124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 24EW 4 CS D5= 13027.52
2125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 27EW 3 NTS HA+2 46054.09
2125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 28EW 3 NTN H5= 60024.83
3126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 31EW 3 SW H8+1 17050.00
3126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 32EW 4 SxN D8-4 80086.91
4127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 3EW 4 SW S9= 62056.04
4127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 4EW 3 HxW H2= 73089.11
5129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 7EW 4 SW S2+1 65080.53
5129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 8EW 3 NTS S6+2 46027.85
6113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 11EW 3 NTE D6-1 5030.67
6113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 12EW 4 SW DJ+1 45098.65
7114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 15EW 3 NTE C9-1 5055.03
7114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 16EW 4 SN HK+1 45035.52
8115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 19EW 4 SS D7+1 45025.17
8115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 20EW 3 HW S6-3 3009.80
9117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 25EW 4 SN HJ-1 5068.21
9117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 26EW 3 NTN S7= 60067.00
10118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 29EW 3 NTN S4= 60069.41
10118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 30EW 4 SN D5-1 5093.14
11119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 1NS 4 SE CK-1 5050.34
11119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 2NS 6 DE S9+1 94014.77
12120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 5NS 2 SS S8= 11019.13
12120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 6NS 3 SS HA= 14095.63
13121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 9NS 4 HE SJ= 62047.30
13121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 10NS 1 NTE SQ= 9061.33
14122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 13NS 3 NTN C8-1 1007.72
14122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 14NS 4 SN DT-1 5036.83
15123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 17NS 3 HS DQ+2 20045.30
15123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 18NS 3 SW HK= 14023.47
 +/-
 WYNIK50.33
 MIEJSCE139