Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 138: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 21EW 3 NTN H3= 60081.33
1123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 22EW 4 SN HA= 42045.00
2124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 25EW 4 SN D3= 42021.19
2124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 26EW 3 NTN H2+1 63035.33
3125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 29EW 3 NTS S4-1 10097.46
3125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 30EW 3 NTS DK= 40058.63
4126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 1EW 4 SE CA-1 5049.66
4126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 2EW 6 NTE S9+1 102099.66
5127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 5EW 3 SN H3-1 10096.30
5127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 6EW 3 HW D4+1 17091.94
6129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 9EW 4 HE SJ= 62052.70
6129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 10EW 1 NTS D4= 9030.67
7113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 13EW 4 SN DJ-1 10092.28
7113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 14EW 4 SN C5-1 5063.17
8114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 17EW 2 HN DK+3 20054.70
8114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 18EW 4 SE HK-1 5041.84
9116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 23EW 4 SS C3-2 20088.41
9116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 24EW 4 CS D5= 13027.52
10117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 27EW 6 CS HK= 9209.90
10117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 28EW 3 NTN H5= 60024.83
11118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 31NS 3 SW H8= 14073.49
11118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 32NS 4 HS DK-4 20046.64
12119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 3NS 4 SE S9= 62043.96
12119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 4NS 3 HxE CA= 73010.89
13120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 7NS 6 HE D7-1 10092.61
13120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 8NS 3 NTS S6+2 46072.15
14121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 11NS 3 NTE D6-2 10095.00
14121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 12NS 4 SW H9= 42022.49
15122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 15NS 3 NTE C9-1 5044.97
15122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 16NS 4 SxN HK-1 10020.70
 +/-
 WYNIK56.18
 MIEJSCE57