Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 135: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 11EW 3 NTE D6-1 5030.67
1118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 12EW 4 SW H9= 42077.51
2119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 15EW 3 NTE S7-1 5055.03
2119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 16EW 4 SN HK+1 45035.52
3120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 19EW 4 SS D7= 42056.12
3120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 20EW 3 HW S6-1 10050.68
4121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 23EW 2 SS HK= 11030.13
4121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 24EW 1 NTS H7= 9054.03
5122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 27EW 3 NTN D5+2 46054.09
5122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 28EW 3 NTS H5+1 6305.96
6123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 31EW 4 HS S8-2 20076.84
6123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 32EW 3 DW H2+2 15043.29
7124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 3EW 4 SW S8= 62056.04
7124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 4EW 1 NTS HJ= 9039.46
8125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 7EW 4 SW D3+1 65080.53
8125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 8EW 3 NTN H6+2 46027.85
9127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 13EW 4 SN DJ-1 10092.28
9127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 14EW 4 SN DT-2 10088.17
10129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 17EW 2 HS C4+3 20054.70
10129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 18EW 4 SE HK-1 5041.84
11113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 21NS 3 NTS S3+2 66065.67
11113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 22NS 3 SS HA+1 17030.33
12114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 25NS 4 SN HJ= 42078.81
12114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 26NS 3 NTN ST= 60033.00
13115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 29NS 3 NTS S4+1 63071.57
13115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 30NS 3 NTS DQ= 40041.37
14116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 1NS 5 CS S3-1 5031.55
14116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 2NS 2 NTE H3+5 27090.60
15117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 5NS 2 SS D5+2 17089.59
15117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 6NS 4 SS HK-3 15015.77
 +/-
 WYNIK53.30
 MIEJSCE98