Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 134: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 13EW 4 SN DJ= 62057.38
1119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 14EW 4 SN DT-1 5063.17
2120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 17EW 3 HS DK+2 20054.70
2120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 18EW 4 SE H9-2 10014.97
3121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 21EW 3 NTS S3+1 63062.00
3121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 22EW 4 SxN HA+1 6901.67
4122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 25EW 4 SS HJ-2 10089.07
4122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 26EW 3 NTS HQ+1 63035.33
5123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 29EW 3 NTS S4= 60069.41
5123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 30EW 3 NTS DK= 40058.63
6124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 1EW 4 CS S3-1 5068.45
6124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 2EW 3 NTE ST+3 49033.22
7125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 5EW 1 NTE S5-2 10090.94
7125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 6EW 3 HxW H3= 73097.98
8126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 9EW 4 HE SJ= 62052.70
8126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 10EW 2 HE DQ= 11067.00
9129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 15EW 3 NTE C9-1 5055.03
9129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 16EW 5 HxW DA= 85093.78
10113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 19EW 4 SS D3+1 45025.17
10113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 20EW 2 DN C4= 9062.84
11114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 23NS 4 HE CA-1 10057.62
11114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 24NS 4 NTN D5-1 5037.92
12115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 27NS 4 SN C7+2 48076.19
12115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 28NS 2 DS H9+2 13048.11
13116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 31NS 3 SE DQ= 14073.49
13116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 32NS 4 DW H3-2 20096.98
14117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 3NS 4 SW ST-1 10083.55
14117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 4NS 2 HE DQ= 11045.92
15118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 7NS 2 SE DJ+2 17083.89
15118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 8NS 3 NTN CJ+2 46072.15
 +/-
 WYNIK60.98
 MIEJSCE17