Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 130: J. Skuciński - L. Kirsz, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 5EW 3 SS D6= 14043.62
1115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 6EW 3 HW H8= 14076.51
2116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 9EW 4 HE SJ= 62052.70
2116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 10EW 1 NTS D4-1 10048.00
3117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 13EW 4 SN CT+1 65016.45
3117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 14EW 4 SN DT-2 10088.17
4118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 17EW 3 HS C4+2 20054.70
4118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 18EW 4 SW HK-2 10014.97
5119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 21EW 3 NTN S5+3 6906.67
5119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 22EW 3 HxE SK= 73095.00
6120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 25EW 4 SN HJ-1 5068.21
6120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 26EW 3 NTN ST= 60067.00
7121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 29EW 3 NTS S8= 60069.41
7121: A. Jurkiewicz - Z. Gędłek, 10.0, MP 30EW 3 NTS DK+2 46013.33
8122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 1EW 4 SxE CK-1 10031.55
8122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 2EW 3 NTE S9+3 49033.22
9124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 7EW 5 SW C5= 65080.53
9124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 8EW 3 NTN CJ+2 46027.85
10125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 11EW 2 NTE D6= 12057.67
10125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 12EW 4 SW H9= 42077.51
11126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 15NS 3 NTW C9-1 5044.97
11126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 16NS 4 SS HK+1 45064.82
12127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 19NS 4 SS CT= 42043.88
12127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 20NS 2 DN HJ+1 11064.53
13129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 23NS 2 SS HK= 11069.87
13129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 24NS 4 CS D7= 13072.48
14113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 27NS 3 NTN D5+2 46045.91
14113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 28NS 3 DN H5= 11034.27
15114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 31NS 3 SE H8+2 20023.16
15114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 32NS 4 DxE H2+2 11103.02
 +/-
 WYNIK49.67
 MIEJSCE159