Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 128: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 1EW 4 SE CA-1 5049.66
1113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 2EW 6 DE S8+1 94085.23
2114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 5EW 2 SN D5+2 17010.41
2114: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 6EW 4 SN HA-1 5041.28
3115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 9EW 6 HE D9= 143096.95
3115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 10EW 2 HE DQ-1 10021.00
4116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 13EW 4 SN DJ+1 65016.45
4116: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 14EW 4 SN DT-1 5063.17
5117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 17EW 3 HS C4+1 17094.29
5117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 18EW 3 SW HK+1 17089.11
6118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 21EW 3 NTS HK= 60081.33
6118: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 22EW 3 HE SK= 14088.33
7119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 25EW 4 SN HJ= 42021.19
7119: P. Skałacki - M. Adamczyk, 14.0, MP 26EW 3 NTN HK+1 63035.33
8120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 29EW 4 DS S4+1 15088.11
8120: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 30EW 3 NTS DQ= 40058.63
9122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 3EW 4 SE ST= 62056.04
9122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP 4EW 4 HxW SA-1 20014.29
10123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 7EW 4 SE DJ+1 65080.53
10123: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 8EW 3 NTN H3+2 46027.85
11124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 11NS 3 NTE D6-1 5069.33
11124: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 12NS 4 SW DJ-1 5082.21
12125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 15NS 3 NTW C9-1 5044.97
12125: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 16NS 5 HxE SA= 8506.22
13126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 19NS 4 SS C6= 42043.88
13126: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 20NS 2 HW S6-1 10049.32
14127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 23NS 4 SS HK-1 10041.39
14127: M. Orłowicz - A. Matyasik, 7.5, MP 24NS 3 CS D5+1 13072.48
15129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 27NS 3 NTS D6+3 49079.87
15129: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 28NS 1 NTN H5+1 12043.08
 +/-
 WYNIK55.07
 MIEJSCE73