Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 122: K. Dziadkowiec - S. Urbanowski, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1139: L. Faber - R. Cieślik, 5.5, MP 19NS 4 SS D4= 42043.88
1139: L. Faber - R. Cieślik, 5.5, MP 20NS 4 CS SK-1 10031.08
2136: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP 21NS 3 NTS S3+2 66065.67
2136: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP 22NS 4 SN HA+1 45071.33
3137: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 23NS 4 SxS HK-1 20011.59
3137: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 24NS 3 CS D5+1 13072.48
4134: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 25NS 4 SS HJ-2 10010.93
4134: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 26NS 3 NTS HQ+1 63064.67
5135: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 27NS 3 NTN D5+2 46045.91
5135: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 28NS 3 NTS H5+1 63094.04
6132: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 29NS 5 DS S4-1 1002.54
6132: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 30NS 3 NTN DQ= 40041.37
7133: M. Dominik - Ł. Baniak, 2.0, MP 31NS 5 HN DT-2 20023.16
7133: M. Dominik - Ł. Baniak, 2.0, MP 32NS 3 DE H2+1 13073.49
8130: J. Skuciński - L. Kirsz, 9.0, MP 1NS 4 SxE CK-1 10068.45
8130: J. Skuciński - L. Kirsz, 9.0, MP 2NS 3 NTE S9+3 49066.78
9128: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 3NS 4 SE ST= 62043.96
9128: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 4NS 4 HxW SA-1 20085.71
10144: M. Sady - A. Borek, 17.0, MP 5NS 2 SN DA+1 14056.38
10144: M. Sady - A. Borek, 17.0, MP 6NS 4 DS H7-2 10035.91
11142: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 7EW 4 HE CJ= 62044.30
11142: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 8EW 3 NTN H3+2 46027.85
12143: A. Shindler - B. Żbik, 2.0, MP 9EW 6 HE DT= 143096.95
12143: A. Shindler - B. Żbik, 2.0, MP 10EW 2 HE DQ= 11067.00
13140: M. Wilczyński - J. Duda, 8.0, MP 11EW 3 NTE D6-1 5030.67
13140: M. Wilczyński - J. Duda, 8.0, MP 12EW 4 SE H9= 42077.51
14141: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 13EW 3 NTN C8-1 10092.28
14141: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 14EW 4 SN DT-1 5063.17
15138: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 15EW 3 NTE C9-1 5055.03
15138: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 16EW 4 SxN HK-1 10079.30
 +/-
 WYNIK54.78
 MIEJSCE74