Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 115: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1130: J. Skuciński - L. Kirsz, 9.0, MP 5NS 3 SS D6= 14056.38
1130: J. Skuciński - L. Kirsz, 9.0, MP 6NS 3 HW H8= 14023.49
2131: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 7NS 4 SE DJ= 62055.70
2131: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 8NS 3 NTS H5+1 43042.28
3128: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 9NS 6 HE D9= 14303.05
3128: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 10NS 2 HE DQ-1 10079.00
4144: M. Sady - A. Borek, 17.0, MP 11NS 3 NTE D6+2 4607.67
4144: M. Sady - A. Borek, 17.0, MP 12NS 4 SW H9= 42022.49
5142: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 13NS 4 SN CT+1 65083.55
5142: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 14NS 4 SN DT-1 5036.83
6143: A. Shindler - B. Żbik, 2.0, MP 15NS 3 NTW C9-2 10085.23
6143: A. Shindler - B. Żbik, 2.0, MP 16NS 4 SS C7= 42032.76
7140: M. Wilczyński - J. Duda, 8.0, MP 17NS 3 HS C4+2 20045.30
7140: M. Wilczyński - J. Duda, 8.0, MP 18NS 3 SW HK= 14023.47
8141: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 19NS 4 SS D7+1 45074.83
8141: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 20NS 3 HW S6-3 30090.20
9139: L. Faber - R. Cieślik, 5.5, MP 21NS 4 DN HJ+1 1501.67
9139: L. Faber - R. Cieślik, 5.5, MP 22NS 4 SN HA+1 45071.33
10136: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP 23NS 2 SS HK= 11069.87
10136: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP 24NS 3 NTS H6-2 10029.20
11137: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 25EW 3 NTN HJ+1 43012.25
11137: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 26EW 3 NTS S5+1 63035.33
12134: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 27EW 4 SN C7+2 48023.81
12134: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 28EW 2 DS H9+2 13051.89
13135: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 29EW 3 NTS S4+1 63028.43
13135: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 30EW 3 NTS DQ= 40058.63
14132: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 31EW 3 SW H8+1 17050.00
14132: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 32EW 3 NTE SK+1 63076.84
15133: M. Dominik - Ł. Baniak, 2.0, MP 1EW 3 SE CK= 14092.28
15133: M. Dominik - Ł. Baniak, 2.0, MP 2EW 6 DE ST= 92063.42
 +/-
 WYNIK47.57
 MIEJSCE205