Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 113: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1128: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 1NS 4 SE CA-1 5050.34
1128: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 2NS 6 DE S8+1 94014.77
2144: M. Sady - A. Borek, 17.0, MP 3NS 4 SW ST= 62043.96
2144: M. Sady - A. Borek, 17.0, MP 4NS 2 HW DK= 11045.92
3142: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 5NS 3 SS D5= 14056.38
3142: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 6NS 4 SN HK-2 10035.91
4143: A. Shindler - B. Żbik, 2.0, MP 7NS 5 HE DJ= 65019.47
4143: A. Shindler - B. Żbik, 2.0, MP 8NS 3 NTS S6+2 46072.15
5140: M. Wilczyński - J. Duda, 8.0, MP 9NS 4 HW DQ+2 68014.19
5140: M. Wilczyński - J. Duda, 8.0, MP 10NS 3 CN H3+1 13093.33
6141: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 11NS 3 NTE D6-1 5069.33
6141: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 12NS 4 SW DJ+1 4501.35
7138: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 13NS 4 SN DJ-1 1007.72
7138: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 14NS 4 SN C5-1 5036.83
8139: L. Faber - R. Cieślik, 5.5, MP 15NS 3 NTW S7-2 10085.23
8139: L. Faber - R. Cieślik, 5.5, MP 16NS 5 HxW DA= 8506.22
9137: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 17NS 3 HS C6+2 20045.30
9137: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP 18NS 4 SE HK-1 5058.16
10134: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 19NS 4 SS D3+1 45074.83
10134: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 20NS 2 DN C4= 9037.16
11135: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 21EW 3 NTS S3+2 66034.33
11135: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 22EW 3 SS HA+1 17069.67
12132: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 23EW 4 HW C3-1 10042.38
12132: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 24EW 4 CN DQ= 13027.52
13133: M. Dominik - Ł. Baniak, 2.0, MP 25EW 4 SS HJ= 42021.19
13133: M. Dominik - Ł. Baniak, 2.0, MP 26EW 3 NTN ST+1 63035.33
14130: J. Skuciński - L. Kirsz, 9.0, MP 27EW 3 NTN D5+2 46054.09
14130: J. Skuciński - L. Kirsz, 9.0, MP 28EW 3 DN H5= 11065.73
15131: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 29EW 3 NTS S4+1 63028.43
15131: T. Garbacik - J. Michałek, 33.0, MP/SL 30EW 3 NTS DK= 40058.63
 +/-
 WYNIK43.53
 MIEJSCE264