Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
114: S. Bentkowski - R. Żurowski, 1.5, MP 7EW 3 NTS C7+2 660-1.63
114: S. Bentkowski - R. Żurowski, 1.5, MP 8EW 4 SW HK= 4205.38
114: S. Bentkowski - R. Żurowski, 1.5, MP 9EW 4 DS C6= 130-3.13
215: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 10EW 3 NTE H6-2 200-4.00
215: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 11EW 5 H xN S6-1 1004.25
215: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 12EW 6 DN CJ-2 2008.13
316: B. Micek - Z. Szkołut, 12.0, MP 13EW 2 HW DJ+1 1404.44
316: B. Micek - Z. Szkołut, 12.0, MP 14EW 4 SS H10= 420-6.88
316: B. Micek - Z. Szkołut, 12.0, MP 15EW 4 HW S5= 4202.13
417: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP 16EW 2 SW D6+1 1401.38
417: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP 17EW 4 HW SQ+1 4500.50
417: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP 18EW 3 DE S10-1 500.69
518: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP 19EW 3 H xS CK-3 50010.44
518: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP 20EW 3 D xS HA-1 2005.19
518: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP 21EW 3 NTE C2= 4003.50
619: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 22EW 3 NTN H10+3 4900.94
619: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 23EW 2 CW S8+3 150-7.13
619: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 24EW 3 NTE D6-3 150-2.75
720: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, PK/MP 25EW 4 HN DK-1 500.38
720: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, PK/MP 26EW 4 HW S6+1 6500.88
720: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, PK/MP 27EW 3 HS CK= 140-1.56
811: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 28EW 2 HS D8-1 1001.00
811: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 29EW 4 HS DQ+2 680-0.40
811: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 30EW 4 HS C8+1 450-0.20
912: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 1EW 2 SN HK= 110-4.25
912: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 2EW 3 HW SA+1 170-0.44
912: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 3EW 2 SS DQ-2 1004.31
1013: A. Krysa - R. Skotarski, 21.0, MP 4EW 2 SW DQ-1 100-6.06
1013: A. Krysa - R. Skotarski, 21.0, MP 5EW 3 NTS S3+1 630-3.81
1013: A. Krysa - R. Skotarski, 21.0, MP 6EW 3 CW DA= 1105.13
 +/-
 WYNIK16.41
 MIEJSCE15