Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
118: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP 4EW 1 NTW H2+1 120-1.31
118: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP 5EW 4 NTS S4= 630-3.81
118: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP 6EW 2 NTN C3= 120-1.00
213: A. Krysa - R. Skotarski, 21.0, MP 13NS 3 HE CA-1 1001.50
213: A. Krysa - R. Skotarski, 21.0, MP 14NS 4 SS SA-2 100-4.75
213: A. Krysa - R. Skotarski, 21.0, MP 15NS 4 SE D5+1 450-3.06
315: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 22NS 3 NTN H10+3 490-0.94
315: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 23NS 6 CW HA-1 10010.81
315: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 24NS 3 NTE D6-4 2004.13
423: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 16NS 2 SW D6+1 140-1.38
423: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 17NS 4 HW SQ+1 450-0.50
423: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 18NS 3 DE S10-1 50-0.69
519: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 28EW 2 HS D3= 110-4.40
519: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 29EW 5 HS S2+1 680-0.40
519: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 30EW 4 HS D6+1 450-0.20
611: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 25EW 4 H xN DK-1 1001.81
611: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 26EW 4 HW H5+1 6500.88
611: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 27EW 4 CW HQ-1 501.11
724: M. Wąsowicz - F. Wawrzon, 2.0, MP 19EW 2 SE C7= 1102.44
724: M. Wąsowicz - F. Wawrzon, 2.0, MP 20EW 3 D xS HA-2 50010.25
724: M. Wąsowicz - F. Wawrzon, 2.0, MP 21EW 3 NTE C2= 4003.50
922: L. Gabriel - J. Stępień, 11.0, MP 7EW 4 SS DK+2 680-2.50
922: L. Gabriel - J. Stępień, 11.0, MP 8EW 3 SE D3+3 2300.88
922: L. Gabriel - J. Stępień, 11.0, MP 9EW 2 HS CA= 110-2.13
1016: B. Micek - Z. Szkołut, 12.0, MP 1NS 4 DN HK-1 500.38
1016: B. Micek - Z. Szkołut, 12.0, MP 2NS 3 HW SA+1 1700.44
1016: B. Micek - Z. Szkołut, 12.0, MP 3NS 5 CS DQ-2 100-4.31
 +/-3.60
 WYNIK10.34
 MIEJSCE16