Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
18Zdzisław Patreuha
Patryk Patreuha
4.0
3.0
DSDS/723.6058.598
21Artur Winkler
Sławomir Zimniak
9.0
5.0
DSDS/723.6057.367
329Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4048.787
440Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/2472.4040.466
533Włodzimierz Kwiatkowski
Jerzy Kamiński
12.0
2.5
WPWP/2472.4036.845
639Edward Niewierowski
Janusz Kopras
11.0
3.0
WPWP/2472.4035.534
76Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6033.433
831Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/2472.4032.962
916Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/1373.6031.482
1013Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/1373.6026.712
1134Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.0
WPWP/2472.4024.902
127Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/723.6024.602
1319Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/1373.6024.501
1414Stefan Bentkowski
Roman Żurowski
1.5
0.0
MPMP/1373.6023.681
1523Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/13716.411
1617Bogusław Lesiecki
Kazimierz Banek
12.0
7.0
MPMP/1373.6010.341
1711Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/1373.605.651
1822Leszek Gabriel
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1374.141
1926Tomasz Powęzka
Maciej Masłowski
1.5
1.5
WPWP/2472.401.341
2012Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/1373.60-3.09
215Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/723.60-3.58
2235Krzysztof Galubiński
Adam Peszke
1.5
4.0
WPWP/2472.40-6.54
2327Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-6.75
2430Jarosław Nowak
Witold Szczepaniak
2.0
5.0
WPWP/2472.40-7.23
2536Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/2472.40-7.85
2620Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/1373.60-9.76
2718Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/1373.60-10.05
2837Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/2472.40-13.41
294Jerzy Cychowski
Janusz Kozioł
5.0
2.0
DSDS/723.60-14.66
303Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-18.21
312Ewa Sokolińska
Marek Drecki
0.5
7.0
DSDS/723.60-24.54
3238Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2472.40-25.48
3328Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/2472.40-27.66
3415Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
4.0
MPMP/1373.60-30.28
3524Maciej Wąsowicz
Feliks Wawrzon
0.5
1.5
MPMP/137-53.74
369Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/723.60-80.59
3732Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-94.69

Statystyka ośrodków...