Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 9NS 3 CN S8-1 5030.65
110: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 10NS 3 NTW S7+1 6301.61
24: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 15EW 4 HW DQ+1 45088.29
24: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 16EW 2 SW C5+1 14053.23
314: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 11NS 4 SxE CQ-2 30069.35
314: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 12NS 3 NTS S2+1 63061.29
45: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 21EW 3 NTE C2= 40072.58
45: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 22EW 3 NTN HT+3 49038.71
53: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 19NS 2 SE HK-1 10061.29
53: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 20NS 3 NTS H4-2 20011.29
615: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 13EW 3 NTS S7-1 10072.58
615: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 14EW 4 SS H4-2 10093.55
71: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 25NS 3 SE HJ= 1403.23
71: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 26NS 6 HW S8-1 10083.87
813: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 3NS 4 DW HQ-3 30069.35
813: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 4NS 1 SS CK= 8064.52
916: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 17EW 5 HW H9= 45058.06
916: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 18EW 3 HS SK-2 20090.32
107: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 23NS 6 CW S8= 13703.38
107: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 24NS 2 SE D8= 1103.23
112: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 5EW 3 NTS H6+3 6903.23
112: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 6EW 3 NTN D6+1 4308.06
1211: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 1EW 4 HE DQ-1 5025.81
1211: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 2EW 4 HW SA-1 509.68
138: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 7EW 4 SS H6= 62072.58
138: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 8EW 3 SE C8+2 20090.32
 +/-
 WYNIK47.69
 MIEJSCE42