Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 13EW 2 DE HK+2 13083.87
13: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 14EW 4 SS HT-1 5061.29
214: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 9NS 2 NTN H8= 12062.90
214: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 10NS 4 CW D3= 13012.90
34: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 19EW 2 SE HA-1 10038.71
34: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 20EW 3 CW D3= 11072.58
42: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 17NS 4 HW S6+1 45041.94
42: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 18NS 2 SW H7= 11019.35
515: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 11EW 4 HN S6-2 10070.97
515: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 12EW 6 DN CJ-2 20079.03
613: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 23NS 3 NTE S5+2 66030.02
613: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 24NS 3 CW S2-2 10058.06
712: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 1NS 3 HE DQ-1 5074.19
712: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 2NS 3 HW SA+1 17056.45
816: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 15EW 4 HW DQ+1 45088.29
816: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 16EW 2 SW C7+1 14053.23
96: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 21NS 1 NTW S2+2 15067.74
96: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 22NS 6 CS HA= 92095.16
101: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 3EW 2 SS DQ-2 10080.65
101: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 4EW 2 SW H6+1 14061.29
1110: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 25EW 4 SxE HJ-1 20017.74
1110: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 26EW 4 HW H5+1 65064.52
127: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 5EW 3 NTN D4+2 66012.90
127: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 6EW 3 NTN H5+1 4308.06
139: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 7NS 4 SS H6= 62027.42
139: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 8NS 3 SE C8+2 2009.68
 +/-
 WYNIK51.88
 MIEJSCE32