Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 15EW 4 SE C8= 42054.99
12: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 16EW 2 SW S8+1 14053.23
213: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 13NS 3 CS S6= 11061.29
213: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 14NS 4 SS SA-1 5038.71
315: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 7EW 6 SN S4-3 300100.00
315: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 8EW 3 SW D4+3 23093.55
411: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 19NS 2 SE HA-1 10061.29
411: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 20NS 3 HE DK= 14019.35
510: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 23NS 3 NTE ST= 60061.65
510: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 24NS 4 SE D8-2 10058.06
616: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 11EW 4 SxE HJ-1 10048.39
616: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 12EW 6 DN CJ-2 20079.03
74: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 17NS 2 HW S2+3 20085.48
74: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 18NS 3 DE C5-1 5041.94
812: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 25EW 4 HxN DA-1 10085.48
812: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 26EW 4 HE CT+1 65064.52
98: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 21EW 1 NTW S2+2 15032.26
98: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 22EW 6 CS HA= 9204.84
105: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 1EW 4 DN HK= 1301.61
105: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 2EW 3 HW SA= 14024.19
117: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 3NS 3 DxW HQ-2 50077.42
117: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 4NS 1 NTW HT+2 15030.65
121: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 9EW 3 DS S7+1 13027.42
121: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 10EW 3 NTW S2-2 20017.74
1314: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 5NS 3 NTN H2+3 69096.77
1314: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 6NS 3 NTN H5+1 43091.94
 +/-
 WYNIK54.30
 MIEJSCE19