Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 51: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP, MP/103

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
058: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 1NS 3 NTN -1 5058.06
058: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 2NS 3 HW +1 17056.45
058: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 3NS 4 HN -3 1506.45
059: J. Piekarski - A. Kuciński, 0.0, MP 4NS 3 CW -2 20090.32
059: J. Piekarski - A. Kuciński, 0.0, MP 5NS 2 NTS +2 18053.23
059: J. Piekarski - A. Kuciński, 0.0, MP 6NS 4 HN -1 5022.58
057: A. Dymek - W. Dymek, 4.5, MP 7NS 3 NTN +1 63041.94
057: A. Dymek - W. Dymek, 4.5, MP 8NS 3 SW +1 17041.94
057: A. Dymek - W. Dymek, 4.5, MP 9NS 3 DS = 11054.84
055: E. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 10NS 3 NTW -1 10041.94
055: E. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 11NS 4 HN -1 5038.71
055: E. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 12NS 4 NTS +1 66087.10
054: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 13EW 3 CN = 11038.71
054: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 14EW 4 SN -1 5061.29
054: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 15EW 4 SW = 42054.99
053: E. Somogyi - W. Skoś, 3.0, MP 16EW 2 SW = 11012.90
053: E. Somogyi - W. Skoś, 3.0, MP 17EW 4 HW +1 45058.06
053: E. Somogyi - W. Skoś, 3.0, MP 18EW 3 SW -2 10025.81
062: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 19EW 2 SE = 11067.74
062: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 20EW 2 D xS = 18032.26
062: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 21EW 3 NTE = 40072.58
060: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 25NS 4 HN -1 5040.32
060: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 26NS 4 HE +1 65035.48
060: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 27NS 4 CW -1 5052.15
061: W. Gąssowski - A. Matyasik, 17.0, MP 28NS 1 NTW -4 20098.17
061: W. Gąssowski - A. Matyasik, 17.0, MP 29NS 4 HS +2 68068.77
061: W. Gąssowski - A. Matyasik, 17.0, MP 30NS 3 NTN +2 46087.54
 +/-
 WYNIK51.86
 MIEJSCE33