Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 11NS 3 HN S7-1 5038.71
112: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 12NS 2 DN CJ+2 13045.16
215: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 5EW 6 NTS H8-1 10064.52
215: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 6EW 4 HS SQ-1 5077.42
310: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 17NS 4 HW C7+1 45041.94
310: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 18NS 2 SW H7-1 5041.94
49: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 21NS 3 NTE C2= 40027.42
49: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 22NS 3 NTN HT+3 49061.29
516: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 9EW 5 DS DA-3 15095.16
516: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 10EW 3 DE H6= 11083.87
63: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 15NS 4 SE HA= 42045.01
63: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 16NS 1 NTW D8+1 12082.26
711: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 23EW 3 NTW S6= 60038.35
711: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 24EW 1 NTW H2-1 5069.35
87: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 19EW 4 SE HA-3 3009.68
87: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 20EW 3 HE DA-1 10045.16
94: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 25EW 4 SxE HJ-1 20017.74
94: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 26EW 6 HW S8-1 10016.13
106: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 1NS 4 DN HK= 13098.39
106: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 2NS 3 HW SA= 14075.81
1113: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 7EW 4 SN D7+1 65035.48
1113: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 8EW 2 SW HK+2 17058.06
1214: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 3NS 2 SxE H2-3 80087.10
1214: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 4NS 3 NTW HT-2 20090.32
131: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 13EW 3 CS C2+1 13014.52
131: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 14EW 5 HxW SQ-3 5001.61
 +/-
 WYNIK52.40
 MIEJSCE28