Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 49: A. Jurkiewicz - M. Nanke, 10.0, MP, MP/103

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
055: E. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 1NS 3 DN -1 5058.06
055: E. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 2NS 4 HW -1 5090.32
055: E. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 3NS 2 SN -2 10019.35
053: E. Somogyi - W. Skoś, 3.0, MP 4NS 3 NTW = 6008.06
053: E. Somogyi - W. Skoś, 3.0, MP 5NS 3 NTS +1 63074.19
053: E. Somogyi - W. Skoś, 3.0, MP 6NS 1 NTN +1 12040.32
062: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 7EW 4 SN +2 68014.52
062: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 8EW 2 SW +2 17058.06
062: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 9EW 3 DS = 11045.16
060: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 10EW 3 NTW -2 20017.74
060: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 11EW 4 S xE -2 30030.65
060: K. Michałek - T. Garbacik, 19.0, SL/MP 12EW 6 NTS -2 20079.03
061: W. Gąssowski - A. Matyasik, 17.0, MP 13EW 4 CS -1 10072.58
061: W. Gąssowski - A. Matyasik, 17.0, MP 14EW 4 SN -1 5061.29
061: W. Gąssowski - A. Matyasik, 17.0, MP 15EW 5 D xS -2 50099.95
058: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 19NS 3 NTW -3 30090.32
058: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 20NS 3 NTE -3 30090.32
058: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 21NS 3 NTE = 40027.42
059: J. Piekarski - A. Kuciński, 0.0, MP 22NS 5 NTN +1 49061.29
059: J. Piekarski - A. Kuciński, 0.0, MP 23NS 2 CE +3 15089.96
059: J. Piekarski - A. Kuciński, 0.0, MP 24NS 3 NTE -5 25090.32
057: A. Dymek - W. Dymek, 4.5, MP 25NS 5 S xW -2 500100.00
057: A. Dymek - W. Dymek, 4.5, MP 26NS 5 NTW = 6609.68
057: A. Dymek - W. Dymek, 4.5, MP 27NS 4 CW -1 5052.15
056: R. Urbański - A. Lasota, 6.5, MP 28NS 2 HS +1 14067.20
056: R. Urbański - A. Lasota, 6.5, MP 29NS 4 HS +2 68068.77
056: R. Urbański - A. Lasota, 6.5, MP 30NS 4 HS +1 45054.69
 +/-
 WYNIK58.20
 MIEJSCE8