Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 13NS 2 DE HK+2 13016.13
18: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 14NS 4 SS HT-1 5038.71
27: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 17NS 5 SxS HA-3 5000.00
27: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 18NS 3 DE C5-1 5041.94
316: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 5EW 6 NTS H6-2 20083.87
316: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 6EW 3 NTS C6-2 10091.94
41: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 11NS 4 HN S7= 42082.26
41: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 12NS 3 NTN S7+1 63061.29
59: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 19EW 2 SE HK-1 10038.71
59: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 20EW 3 NTS H4-2 20088.71
65: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 15EW 4 SE HA= 42054.99
65: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 16EW 1 NTW D8+1 12017.74
72: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 21EW 1 NTW S2+3 18046.77
72: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 22EW 3 NTN HT+3 49038.71
84: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 23NS TD 50.00
84: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 24NS 3 NTE D8-2 10058.06
911: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 3EW 3 SS DQ-3 15093.55
911: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 4EW 2 SxS HA-2 50083.87
1014: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 25NS 4 HN DK-1 5040.32
1014: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 26NS 6 HW H5-1 10083.87
1112: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 9EW 3 NTN H8-1 5069.35
1112: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 10EW 3 NTW S7-2 20017.74
1210: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 7NS 4 SN C2+1 65064.52
1210: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 8NS 2 HS H2= 110100.00
1315: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 1EW 4 HE DQ-1 5025.81
1315: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 2EW 4 HxW SA= 59095.16
 +/-0.38
 WYNIK57.46
 MIEJSCE11