Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 3NS 4 DxW HQ-3 80087.10
14: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 4NS 3 NTW SA= 6008.06
25: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 5NS 6 NTS H8-1 10035.48
25: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 6NS 4 HS SQ-1 5022.58
36: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 7NS 6 SN S4-3 3000.00
36: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 8NS 3 SW D4+3 2306.45
47: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 9NS 3 DS HK+1 13072.58
47: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 10NS 3 NTW H2-2 20082.26
58: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 11NS 4 HN S6-2 10029.03
58: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 12NS 6 DN CJ-2 20020.97
69: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 13NS 3 NTS S7-1 10027.42
69: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 14NS 4 SS H4-2 1006.45
710: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 15NS 2 SE HA+2 17078.30
710: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 16NS 2 SW DQ+1 14046.77
811: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 17NS 4 HW H9+1 45041.94
811: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 18NS 3 CxS D5-1 2009.68
912: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 19NS 1 NTN S5-3 15020.97
912: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 20NS 1 NTE DA-1 10054.84
1013: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 21NS 3 NTW S2+2 4600.00
1013: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 22NS 3 NTN HT+2 46025.81
111: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 23NS 2 CW S6+3 15089.96
111: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 24NS 2 SE D6-2 10058.06
122: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 25NS 4 HN DA-1 5040.32
122: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 26NS 6 HW H5-1 10083.87
133: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 1NS 4 HE DQ-1 5074.19
133: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 2NS 4 HxW SA= 5904.84
 +/-
 WYNIK39.54
 MIEJSCE62