Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
17: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 7EW 6 SS H6-1 10088.71
17: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 8EW 3 SW HK+1 17058.06
28: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 9EW 2 NTN H8= 12037.10
28: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 10EW 4 CW D3= 13087.10
39: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 11EW 4 SxE CQ-2 30030.65
39: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 12EW 3 NTS S2+1 63038.71
410: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 13EW 3 CS S7= 11038.71
410: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 14EW 4 SN D3-1 5061.29
511: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 15EW 2 SE C7+2 17021.70
511: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 16EW 2 SW S3+1 14053.23
612: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 17EW 4 HW S3+1 45058.06
612: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 18EW 3 NTW CT-1 5058.06
713: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 19EW 2 SE HK-1 10038.71
713: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 20EW 3 CW D3= 11072.58
81: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 21EW 2 NTE C2+1 15032.26
81: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 22EW 3 NTN S8+1 43087.10
92: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 23EW 3 NTE ST+3 69084.96
92: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 24EW 3 NTW H2-1 5069.35
103: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 25EW 4 HN DK-1 5059.68
103: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 26EW 6 HW H5-1 10016.13
114: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 1EW 4 HE DQ-1 5025.81
114: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 2EW 3 HW SA+1 17043.55
125: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 3EW 2 SxE H2-3 80012.90
125: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 4EW 3 NTW HT-2 2009.68
136: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 5EW 3 NTN H2+3 6903.23
136: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 6EW 3 NTN H5+1 4308.06
 +/-
 WYNIK45.98
 MIEJSCE50