Turniej na maksy

Czwartek, 1 czerwca 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 5EW 6 NTN H2-1 10064.52
113: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS 6EW 3 HS C6-1 5077.42
210: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 11EW 4 SxE HJ-3 5001.61
210: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 12EW 7 DN S7-3 30095.16
312: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 13NS 3 CN H6= 11061.29
312: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 14NS 4 SN D3-1 5038.71
46: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 19EW 2 SE HA-1 10038.71
46: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS 20EW 3 HE DK= 14080.65
514: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 15NS 2 SE C7+2 17078.30
514: A. Jankowska - E. Niewiadomska, 4.5, DS 16NS 2 SW S3+1 14046.77
67: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 25EW 4 HN DA-1 5059.68
67: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 26EW 4 HW H5+1 65064.52
75: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 23NS 3 NTW S6= 60061.65
75: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 24NS 1 NTW H2-1 5030.65
815: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 17EW 4 HW H9+1 45058.06
815: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 18EW 3 CxS D5-1 20090.32
93: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 3NS 3 SS DQ-3 1506.45
93: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 4NS 2 SxS HA-2 50016.13
102: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 7NS 4 SN S4+1 65064.52
102: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 8NS 3 SW HK+1 17041.94
1116: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 21EW 3 NTE C2= 40072.58
1116: M. Kowalczyk - W. Skonieczny, 10.0, DS 22EW 5 DS C7= 40090.32
129: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 1NS 4 HE DQ-1 5074.19
129: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 2NS 4 HW SA-1 5090.32
134: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 9EW 2 NTN S3-2 10087.10
134: S. Robel - J. Gładysz, 17.0, KP/DS 10EW 3 NTW H2-1 10058.06
 +/-
 WYNIK59.60
 MIEJSCE6