Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 25 maja 2017

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
163Witold Szczepaniak
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2472.4086.7912
234Ryszard Skotarski
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
MPMP/13775.6312
337Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
4.0
MPMP/13763.1111
425Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
4.0
3.0
DSDS/723.6061.2710
54Aleksander Czajka
Mariusz Kowalczyk
7.0
5.0
DSDS/6757.7810
660Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4055.429
748Marek Przybyła
Jerzy Ronke
5.0
13.0
LD
WP
MP/4154.628
824Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/723.6053.878
933Tomasz Kłys
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
WP
MP
MP/13741.117
1056Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
0.5
MAMP/4138.016
1154Jarosław Romaniuk
Lechosław Piotrowski
9.0
7.0
PM
MA
MP/4127.346
129Sławek Robel
Marcin Pastudzki
5.0
2.5
KP
DS
DS/6726.825
1327Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/723.6025.584
1472Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/2472.4025.204
1536Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/13724.253
1666Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
2.0
WPWP/24724.073
176Janusz Drozdowski
Sławomir Zagórski
12.0
2.5
DSDS/6723.463
1865Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2472.4023.073
1917Marek Bałdysz
Jacek Piotrowski
13.0
12.0
DS
PM
DS/673.6021.962
2068Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.4020.782
2130Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
PK
MP/13718.822
2219Jan Kulczycki
Bronisław Tabisz
1.5
3.0
DSDS/723.6018.612
232Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/6714.542
2450Jerzy Wilczek
Marek Surmiak
3.0
5.0
WP
MP
MP/4113.312
2543Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
5.0
7.0
MAMP/4112.602
2646Arkadiusz Woźniak
Mirosław Kaczor
4.0
3.0
MAMP/4112.242
277Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/679.512
2815Piotr Marcinowski
Michał Wittenbeck
7.0
7.0
DSDS/673.607.521
2945Andrzej Biliński
Bernard Jadczak
0.0
9.0
DSMP/417.401
3067Piotr Surdyk
Jarosław Nowak
2.5
2.0
WPWP/2472.404.881
311Jakub Yu
Anna Jankowska
6.0
3.0
CHN
DS
DS/674.181
3210Stanisław Greszta
Stanisław Korona
1.5
3.0
OP
DS
DS/673.603.641
3312Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
5.0
DSDS/673.60-0.281
3470Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/2472.40-1.821
3562Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.0
WPWP/2472.40-3.511
3631Andrzej Hycnar
Robert Mostek
13.0
4.0
PK
MP
MP/137-4.211
3735Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.5
MPMP/137-5.11
3861Barbara Łukaszewska
Maciej Masłowski
2.5
1.5
WPWP/247-5.29
3916Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.60-5.73
4051Waldemar Skóra
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
LDMP/41-9.32
4118Bartłomiej Sikorski
Rafał Przywara
0.5
0.5
DSDS/673.60-10.36
423Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/67-10.88
4358Jan Stoklasek
Leszard Żółtek
4.0
1.5
LB
KP
MP/41-11.94
4414Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.60-12.29
4521Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-12.82
4657Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
0.5
15.0
LBMP/41-13.82
4769Tadeusz Dziadykiewicz
Henryk Duszyński
0.5
4.0
WPWP/2472.40-14.10
4847Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/41-14.59
4923Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.60-15.85
5039Kazimierz Szkołut
Ziemowit Sacha
5.0
1.0
MPMP/137-16.06
5129Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
3.0
MPMP/137-16.83
5238Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/137-17.03
5355Jacek Kowalewski
Rajmund Fons
1.5
2.0
MA
KP
MP/41-17.25
5420Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/723.60-20.81
5549Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LDMP/41-21.27
5632Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/137-22.73
5713Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/673.60-25.31
5844Bronisława Sroczyńska
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
DSMP/41-26.06
5952Ryszard Pietrzak
Krzysztof Ziewacz
0.5
5.0
MA
MP
MP/41-26.90
6026Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
0.5
DSDS/723.60-26.97
6153Ewa Krakówka
Eugeniusz Seichter
1.0
11.0
KPMP/41-27.84
6264Małgorzata Węglewska
Bogna Latowska
0.0
2.0
WPWP/2472.40-29.39
6340Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/137-32.54
6411Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/673.60-33.65
658Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-37.41
6622Piotr Rapacki
Edward Boguta
1.5
4.0
DSDS/723.60-42.81
6774Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.0
WPWP/2472.40-44.80
6871Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/2472.40-52.40
6941Jerzy Stępień
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/137-53.46
7042Feliks Wawrzon
Maciej Wąsowicz
1.5
0.5
MPMP/137-53.95
7173Wojciech Felsztyński
Irena Wolska
0.0
0.0
LB
NZ
WP/2472.40-56.78

Statystyka ośrodków...