Turniej na maksy
Poniedziałek, 22 maja 2017
Wyniki z 18 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
8
220
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
4.0
WP
WP/244
62.34
28
20
253
Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WP
WP/244
59.02
22
21
254
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/244
58.95
22
22
238
Marek Klatkiewicz
Tomasz Wasilewski
5.0
7.0
WP
WP/244
58.72
21
26
252
Adam Peszke
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WP
WP/244
58.26
20
41
229
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
56.02
13
47
244
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/244
55.35
10
55
255
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WP
WP/244
55.08
7
67
230
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
SL
WP/244
54.40
6
72
225
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/244
53.78
5
79
228
Marcin Woźniak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/244
53.35
5
85
224
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/244
52.78
4
87
246
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WP
WP/244
52.70
4
89
232
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
3.0
WP
WP/244
52.51
4
90
234
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WP
WP/244
52.50
4
97
249
Bernard Kurasz
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WP
WP/244
52.30
3
113
236
Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WP
WP/244
50.74
2
124
231
Janusz Kopras
Henryk Duszyński
3.0
4.0
WP
WP/244
50.02
1
131
240
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/244
49.92
1
139
242
Marcin Rodziewicz
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WP
WP/244
49.61
150
237
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
49.12
156
251
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WP
WP/244
48.75
160
223
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/244
48.62
162
239
Marek Sosiński
Jerzy Mścisz
7.0
13.0
WP
WP/244
48.57
163
256
Jerzy Bajka
Krzysztof Jordan
5.0
1.5
WP
WP/244
48.55
164
227
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.0
WP
WP/244
48.49
187
248
Paweł Siwak
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.0
WP
WP/244
46.68
197
243
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/244
46.37
200
219
Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WP
WP/244
46.18
216
250
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/244
44.24
222
226
Tadeusz Dziadykiewicz
Wojciech Kaniewski
0.5
4.0
WP
WP/244
43.75
225
241
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WP
WP/244
43.62
231
222
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/244
43.23
237
245
Włodzimierz Jachalski
Barbara Podgórska
3.0
4.0
WP
WP/244
42.16
239
233
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WP
WP/244
41.97
248
235
Krzysztof Krause
Maciej Masłowski
5.0
1.5
WP
WP/244
40.92
250
247
Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WP
WP/244
40.35
254
221
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
40.04
Statystyka ośrodków...