Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: K. Bednarek - A. Czajka, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 11EW 4 HW SJ+1 45073.23
113: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 12EW 4 HN D2= 62021.43
21: Z. Sobczyk - M. Motykiewicz, 15.0, DS 13EW 4 SN SJ+1 65055.91
21: Z. Sobczyk - M. Motykiewicz, 15.0, DS 14EW 3 SN D3= 14013.78
32: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 15EW 4 HN D6-1 10079.76
32: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 16EW 3 SW H4+1 17090.16
43: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 17EW 4 SW H4+1 45085.71
43: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 18EW 3 NTN DQ+1 63023.62
54: L. Haber - S. Zagórski, 6.5, DS 19EW 5 HxS SA-3 50072.22
54: L. Haber - S. Zagórski, 6.5, DS 20EW 1 NTN D2= 9061.60
65: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 21EW 3 NTE DA+2 46088.19
65: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 22EW 5 DxN S3-1 10077.23
76: K. Ćwik - R. Osowski, 7.5, DS 23EW 2 DW DQ= 9035.37
76: K. Ćwik - R. Osowski, 7.5, DS 24EW 6 HE S4-1 507.73
87: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 25EW 4 SN DQ+1 45053.66
87: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 26EW 3 NTW CK+2 66091.12
98: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 1EW 3 HxS S5-1 10075.60
98: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 2EW 2 DxS SQ= 18010.63
109: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 3EW 4 SN C8+2 4801.18
109: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 4EW 2 HS SA= 11017.32
1110: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 5EW 2 HxN DQ-1 20011.42
1110: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 6EW 3 NTS H5-1 5057.87
1211: M. Pastudzki - A. Jankowska, 5.5, DS 7EW 3 NTN D5-2 20071.65
1211: M. Pastudzki - A. Jankowska, 5.5, DS 8EW 3 SW C8-1 5030.71
1312: P. Klubiński - K. Kukuła, 14.0, DS 9EW 2 HW SA+1 14092.39
1312: P. Klubiński - K. Kukuła, 14.0, DS 10EW 3 CN DA= 11048.43
 +/-
 WYNIK51.84
 MIEJSCE103