Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 135: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 27EW 4 HW CA+1 45039.81
1118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 28EW 3 NTN H6-2 20075.86
2119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 31EW 4 HN D5+2 68035.60
2119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 32EW 4 HS DT+3 51089.60
3121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 3EW 4 SS DA+1 45047.24
3121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 4EW 1 NTS C4-1 10063.78
4105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 7EW 3 NTN S3-3 30091.73
4105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 8EW 3 CS H6= 1106.30
5106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 11EW 4 HW D6= 42045.67
5106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 12EW 3 HN D8+1 17059.13
6107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 15EW 4 HS D2= 62045.64
6107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 16EW 4 HS SA-2 10050.00
7108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 19EW 4 HxN S4= 5900.00
7108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 20EW 2 CN S4+1 11049.60
8109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 23EW 2 CN SJ= 9031.31
8109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 24EW 5 HE C8= 45048.78
9111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 29EW 3 NTN D5+1 63012.20
9111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 30EW 3 NTN CJ-1 5023.66
10112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 1EW 2 HS S8= 11035.20
10112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 2EW 2 NTE D3= 12080.71
11113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 5NS 6 CE HJ= 92063.78
11113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 6NS 2 SN H6+1 14080.31
12114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 9NS 3 HE D2-1 10036.80
12114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 10NS 3 NTS D3-1 10022.83
13115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 13NS 3 NTS C7= 6005.12
13115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 14NS 4 HW DA-2 10066.54
14116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 17NS 4 SW DJ+1 45014.29
14116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 18NS 3 DN SQ-2 2009.06
15117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 21NS 5 HxW DQ-1 10070.08
15117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 22NS 4 DN S4= 13073.57
 +/-
 WYNIK45.81
 MIEJSCE206