Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 134: J. Michałek - M. Sobczak, 28.0, SL/DS, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 29EW 3 NTS D6= 60030.53
1119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 30EW 3 NTS CJ-2 10059.16
2121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 1EW 3 HS S5+1 17013.20
2121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 2EW 2 HE C9+1 14085.43
3105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 5EW 2 HxN DQ-2 50026.38
3105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 6EW 2 SN H6+1 14019.69
4106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 9EW 3 CS D4+1 13038.40
4106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 10EW 2 HS SA-1 10077.17
5107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 13EW 4 SN DK+1 65055.91
5107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 14EW 3 SN CK-2 10079.53
6108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 17EW 2 SW DJ+3 20050.40
6108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 18EW 3 NTN DQ-1 10079.53
7109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 21EW 3 NTE D6-2 10029.92
7109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 22EW 3 NTN C5-1 5062.60
8110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 25EW 4 SN DQ+1 45053.66
8110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 26EW 2 SE HA+2 17030.65
9112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 31EW 4 HS C8+2 68035.60
9112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 32EW 6 HS S3+1 101046.40
10113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 3EW 4 SN C7+1 45047.24
10113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 4EW 3 SN C6-2 20088.98
11114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 7NS 3 NTS SJ-1 10049.61
11114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 8NS 2 SxW C8+1 5701.18
12115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 11NS 4 HW D5= 42054.33
12115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 12NS 5 DxW CA-3 50056.35
13116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 15NS 4 HS C9= 62054.36
13116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 16NS 3 SW H4= 14029.13
14117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 19NS 5 CxS SA-2 30038.10
14117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 20NS 3 NTN D2-1 10022.00
15118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 23NS 3 DW H7= 11036.18
15118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 24NS 5 HE S4= 45051.22
 +/-
 WYNIK46.76
 MIEJSCE186