Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 133: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 23EW 3 CxS SJ-2 50096.33
1116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 24EW 6 HxE D6-1 1002.04
2117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 27EW 4 HW H8+2 48084.85
2117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 28EW 4 CN HA-2 20075.86
3118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 31EW 4 HS C8+2 68035.60
3118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 32EW 6 HS C5+1 101046.40
4119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 3EW 4 SN ST+1 45047.24
4119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 4EW 1 NTE HA-2 2004.72
5121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 7EW 2 HN C2+1 14025.59
5121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 8EW 5 CxS H4-3 50094.49
6105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 11EW 4 HxW D3+1 69098.43
6105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 12EW 3 HN D5+1 17059.13
7106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 15EW 4 HS D8= 62045.64
7106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 16EW 017.32
8107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 19EW 3 SW HT+1 17047.62
8107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 20EW 2 NTN DQ-1 10078.00
9109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 25EW 7 NTN SQ= 15202.86
9109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 26EW 3 NTE C7+2 66091.12
10110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 29EW 1 NTS D6+3 18053.44
10110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 30EW 3 NTS CJ-2 10059.16
11111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 1NS TD 60.00
11111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 2NS 2 SE D2-2 10064.57
12112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 5NS 6 CW S8= 92063.78
12112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 6NS 3 NTS DK= 40094.09
13113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 9NS TD 50.00
13113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 10NS 3 NTN C5+1 63097.24
14114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 13NS 4 SN S6+1 65044.09
14114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 14NS 3 SN H5-2 10020.47
15115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 17NS 4 SW C3= 42030.56
15115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 18NS 3 NTN S6= 60047.64
 +/-
 WYNIK54.61
 MIEJSCE63