Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 132: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 25EW 6 NTS S7+1 102011.80
1117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 26EW 2 NTW HJ+3 21056.45
2118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 29EW 3 HS H6= 14071.76
2118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 30EW 3 NTS C7-2 10059.16
3119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 1EW 3 HS S3-1 5060.40
3119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 2EW 2 DS S3+1 11027.17
4121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 5EW 5 HxS CA-4 110087.40
4121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 6EW 2 NTS H5-1 5057.87
5105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 9EW 3 SxW HT-2 5004.81
5105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 10EW 3 NTN H6-2 20095.67
6106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 13EW 4 SN SJ+1 65055.91
6106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 14EW 3 SN D3= 14013.78
7107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 17EW 4 CS C2-2 10014.29
7107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 18EW 3 NTN D4+1 63023.62
8108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 21EW 5 CW SK-1 5038.98
8108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 22EW 3 DS H3+1 13026.43
9110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 27EW 4 HW HT+1 45039.81
9110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 28EW 3 NTN H6-2 20075.86
10111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 31EW 4 HN C8+2 68035.60
10111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 32EW 4 HN D5+3 51089.60
11112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 3NS 4 SN H5+1 45052.76
11112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 4NS 1 NTE HK+1 12020.47
12113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 7NS 3 DN C2-3 3008.27
12113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 8NS 3 CS H4= 11093.70
13114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 11NS 4 HW SJ+1 45026.77
13114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 12NS 5 HN D2-1 10013.10
14115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 15NS 4 HS D9+1 65087.30
14115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 16NS 4 HN S6-4 2007.09
15116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 19NS 4 HxS SA-3 50027.78
15116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 20NS 2 NTN D2-1 10022.00
 +/-
 WYNIK43.52
 MIEJSCE227