Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 131: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 19EW 5 CxS SA-2 30061.90
1114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 20EW 2 NTN D2= 12040.80
2115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 23EW 2 NTN DA-3 30092.27
2115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 24EW 6 HE DA-1 507.73
3116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 27EW 4 HW S4+1 45039.81
3116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 28EW 2 SW H4-3 15012.20
4117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 31EW 4 HS H4+2 68035.60
4117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 32EW 4 HS S3+3 51089.60
5118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 3EW 4 SN C7+1 45047.24
5118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 4EW 2 SxN SJ-2 50098.03
6119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 7EW 3 NTN D7-3 30091.73
6119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 8EW 3 SW HA-1 5030.71
7121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 11EW 4 HW D6+1 45073.23
7121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 12EW 3 CN D8+1 13077.78
8105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 15EW 4 HS CT= 62045.64
8105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 16EW 3 SW H3= 14070.87
9107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 21EW 3 NTE DA+2 46088.19
9107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 22EW 3 DN S3+1 13026.43
10108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 25EW 6 NTN SQ= 99022.77
10108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 26EW 3 NTE H5= 60072.58
11109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 29NS 3 CS C8+2 15032.82
11109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 30NS 3 NTN C3+1 43096.96
12110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 1NS 3 HS HA+1 17086.80
12110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 2NS 2 NTE D3-2 10064.57
13111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 5NS 4 CE S8+2 17094.49
13111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 6NS 3 NTN H2-1 5042.13
14112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 9NS 3 CS SJ+1 13061.60
14112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 10NS 3 NTN C5-1 10022.83
15113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 13NS 4 SN S6+1 65044.09
15113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 14NS 3 HW DK-1 5047.64
 +/-
 WYNIK57.30
 MIEJSCE32